«ПРОМЕТЕУС»
ГО «ПРОМЕТЕУС» (ЄДРПОУ – 39598867) є суб’єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з КВЕД 85.59 в Національному класифікаторі України. Наші онлайн-курси підвищення кваліфікації освітян повністю відповідають вимогам Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. №1133). Сертифікати онлайн-курсів Prometheus для вчителів можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації.
«Всеосвіта»
Лист Міністерства освіти і науки України №4/2181-19 від 30.09.2019 року офіційно підтверджує, що сертифікати та інші документи «Всеосвіти» мають бути зараховані у підвищення кваліфікації. Сертифікати та інші документи, які видає «Всеосвіта» за участь у вебінарах і проходження курсів, повністю відповідають вимогам нового (набув чинності 03 вересня 2019 року) Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.
«На Урок»
ТОВ «На Урок» є суб'єктом підвищення кваліфікації на підставі пункту 9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників та наявності у ТОВ «На Урок» коду виду економічної діяльності 85.59 «Інші види освіти.
ТОВ "Академія цифрового розвитку"
- Дозволу на підвищення кваліфікації: виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
- Статуту ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти» пункту 3.2. розділу 3 «МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ТОВАРИСТВА», відповідно до якого до основних видів діяльності ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти» належить підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників
- п. 77 “Програми спільної діяльності МОН України та НАПН України на 2017-2020 роки”, для надання науково-методичної допомоги закладам післядипломної педагогічної освіти та забезпечення її модернізації шляхом створення нової моделі підготовки кадрів
- наказу МОН від 22.04.2014 №632 “Про проведення науково-педагогічного проекту “Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями “Академія інноваційного розвитку”
- “Педагогічні та науково-педагогічні працівники мають право підвищувати кваліфікацію в інших суб’єктів освітньої діяльності, фізичних та юридичних осіб“ (абзац 3 ч. 2 ст. 59 Закону України “Про освіту”)
- “Педагогічні та науково-педагогічні працівники … самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єктів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації” (п. 7 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800)
- “Суб’єктом підвищення кваліфікації може бути … юридична … особа, що провадить освітню діяльність у сфері підвищення кваліфікації педагогічних та/або науково-педагогічних працівників.” (п. 9 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” від 21 серпня 2019 р. № 800 з урахуванням змін на підставі Постанови КМ № 1133 від 27.12.2019).
«ОСВІТА 3000»
ТОВ «ОСВІТА 3000», створене 2011 року. (КВЕД, що дозволяє займатися курсами підвищення кваліфікації 85.59 «Інші види освіти, н.в.і.у.» (КВЕД-2010)
Єдиним засновником освітнього проекту ТОВ «ОСВІТА 3000» є Міжнародний освітній фонд імені Ярослава Мудрого, який надає освітні послуги з 1994 року.
Фонд має осередки в усіх областях України та діє відповідно до Статуту та розроблених програм, фінансує програму стипендіатів, викладачів, які відзначилися своєю працею, наполегливою боротьбою за державність України, які мають наукові розробки, працюють над створенням підручників. Посібників. Щорічно Фонд проводить різноманітні конференції з питань освіти, в тому числі і міжнародні.
Право займатися курсами підвищення кваліфікації надано Законом України «Про повну загальну середню освіту» та постановою Кабінету міністрів України № 800 від 21.08.2019р.
Лист – роз’яснення МОН щодо підвищення кваліфікації.
Регіональна (не)конференція у форматі EdСamp
Регіональна (не)конференція у форматі EdСamp є також програмою підвищення кваліфікації, що відповідає усім вимогам МОН і засвідчується відповідним сертифікатом.
Кожен учасник / учасниця регіональних (не)конференцій EdCamp Ukraine може отримати посвідку про участь – документ, що засвідчує участь у події, або сертифікат про підвищення педагогічної кваліфікації – документ, який підтверджує підвищення педагогічної кваліфікації (відповдає вимогам Постанови КМУ від 21.08.2019 р. № 800). Для цього необхідно заповнити підсумкову рефлексійну форму регіональної (не)конференції міні-EdCamp за покликанням: https://bit.ly/fbedcampinabox20192020.
Немає коментарів:
Дописати коментар